Aby váš domov vyzeral s našimi podlahami útulne a dokonalo ladil s ostatným nábytkom a zariadením, je potrebné vybrať si tie správne doplnky.
Ak máte podlahové kúrenie, ak chcete podlahu odhlučniť alebo ak nemáte dokonalý podklad, riešením sú podložky. V ponuke máme rôzne typy pre každý prípad. Vybrať si môžete z podložiek na podlahové kúrenie, klasické, vyrovnávajúce väčšie nerovnosti, izolačné, tlmiace kročajový hluk, pod laminátové, drevené i vinylové podlahy, ako aj s kombináciou parozábrany.

 

Sokolové lišty a prvky zohrávajú veľmi dôležitú úlohu v dizajne celkového interiéru. Slúžia na prekrytie všetkých dilatačných špár po obvode. Ide o typy MDF s fóliou alebo PVC. Ku všetkým máme prvky v dekore lišty.

 

 

Prechodové lišty nám slúžia na prekrytie dilatačných špár tam, kde sa spájajú podlahy. Ide o hliníkové s povrchovou úpravou eloxovaním alebo drevo dekor so špeciálnou odolnou fóliou, vyrábaných v rôznych dĺžkach.

 

 

Ďalšími veľmi užitočnými pomocníkmi sú čistiace prostriedky. Aby bol váš domov pekný a čistý máme pre vás v ponuke exkluzívnu čistiacu chémiu určenú na plávajúce podlahy a dlažby značky Classen a Bona, kde prevedenie „spray mop“ je ideálnym riešením na rýchle umytie a vyleštenie podlahy hoci aj tesne pred príchodom návštevy.

 

V neposlednom rade tu pre vás máme aj rôzne tmely, lepidlá a rozety okolo radiátorových rúrok, ktoré sú neoceniteľnými pomocníkmi pri prerábke vášho domu.

Ak sa v našej širokej ponuke neviete zorientovať, my v našej predajni SVET PODLÁH® na Duklianskej 19 v Prešove vám radi všetko vysvetlíme a poradíme vám, čo je pre Vás najvhodnejším riešením.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.