Leto je v plnom prúde a jeho neodmysliteľnou súčasťou je trávenie voľného času vonku, vyhrievanie sa na slniečku a večerné grilovačky s rodinou a priateľmi. Ideálnym miestom na to sú práve drevené terasy pri vašom dome. Naviac, drevené terasy pôsobia teplejším dojmom ako betón či dlažba. Vynikajúce sú aj ako terasové riešenie k bazénom či vírivkám.

 

 

Na výber existujú terasové dosky v rôznych povrchových prevedeniach. Či už preferujete tuzemské dreviny ako sibírsky smrekovec či borovicu, exotické drevo, napríklad bangkirai, ipe, cumaru, tatajaduba, merbau a ďalšie, alebo drevoplastové dosky (kompozitné) ako náhradu dreva, u nás si každý nájde to čo hľadá.

Terasové dosky nájdete v rôznych dĺžkach a typoch profilov s jemným drážkovaním až po hladké prevedenie.

 

 

Všetky ponúkané terasy sa inštalujú na samonosný podkladový rošt. Montáž je najlepšia na tvrdý podklad, no nemusí to byť nevyhnutne betón. Výhodou je aj ľahká údržba pri prevedení dosák kompozit- drevoplast.

 

 

Ak sa obávate toho, že Vaša drevená podlaha po čase dostane nádych platiny, nie je sa čoho báť. Novým náterom získate vzhľad úplne novej terasy.

 

 

Ak si neviete vybrať zo širokej ponuky terás, ktorá je pre vás ideálna, my vo SVETE PODLÁH® vám radi poradíme, vysvetlíme a pomôžeme vybrať to správne riešenie pre vás a vašu rodinu.

 

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.