V minulom článku ste sa dozvedeli základné informácie o vinylových podlahách. Výhod, čo sa týka týchto podláh, je však omnoho viac.

 

 

Výhody vinylových podláh

Vinylové podlahy sú málo hlučné, elastické a teplé. Hodia sa do akéhokoľvek priestoru. Veľkou výhodou je, že sú vodeodolné a preto sa nemusíte báť položiť ju aj v miestnostiach s vyššou vlhkosťou.

 

 

Tieto podlahy sú vhodné na všetky typy podlahového kúrenia. Či už ide o teplovodné, alebo elektrické zaliate v poteroch, či inštalované na podklade.

Výhod je ešte viac. K ním patrí aj ľahké spájanie vďaka kvalitným a spoľahlivým spojom KLIK. Všetky kvalitné klikové vinylové podlahy majú v svojej stredovej nosnej vrstve výstuž zo sklených vlákien.

 

 

V našej predajni na Duklianskej 19 v Prešove (supermarket Hruška) ponúkame aj vinylové podlahy so štvorcovým klikom. Tým pádom má zákazník možnosť spájať ju štyrmi smermi. Tieto podlahy ocenia najmä kreatívne duše, ktoré z týchto podláh dokážu vytvoriť rôzne obrazce a zaujímavé vzory. Viac informácií vám radi poskytneme aj osobne v našej predajni a radi vám poradíme pri výbere ideálnej podlahy pre vás. Tešíme sa na vás.

 

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.