V dnešnom článku vám prezradíme základné informácie o laminátových podlahách, ktoré využijete pri výbere vhodnej podlahy pre vás. Pri týchto podlahách vás poteší nenáročnosť na údržbu. Laminátová podlaha nepriťahuje prach a dokonca, ak sa vám podarí rozliať trebárs aj kávu, nezafarbí sa. Neškodí im ani priame slnečné žiarenie. Oproti drevu sú laminátové podlahy veľmi odolné a majú dlhú životnosť. Čo sa týka ceny, v porovnaní s drevenými podlahami je podstatne nižšia a montáž je veľmi jednoduchá a rýchla.

 

 

Na výber sú podlahy v hrúbke od 6mm až po 12mm – spoj klik. Prevedenie lamiel môže byť úzke alebo široké a krátke alebo dlhé. Ak berieme do úvahy povrchovú úpravu a oderuodolnosť, sú vhodné do bytových aj komerčných priestorov.

Ak sa rozhodnete pre laminátovú podlahu musíte dbať na povrch, na ktorý ju chcete pokladať. Laminátové podlahy potrebujú rovný a tvrdý podklad. Maximálna prípustná nerovnosť je 2mm na 2m dĺžky.

 

 

Laminátové podlahy vám dávajú priestor na kreativitu a cit pre ladenie, pretože medzi nimi nájdete širokú ponuku odtieňov aj dekorov. Na výber sú matné ako aj lesklé prevedenia.

 

 

V našej predajni SVET PODLÁH® na Duklianskej 19 v Prešove (supermarket Hruška) nájdete všetko, čo k laminátovým podlahám potrebujete. Držíme všetky doplnky k podlahám, ako sú lišty a komponenty, podložky, tmely a čistidlá pre údržbu. Na predajni máme veľké skladové zásoby pripravené ihneď k odberu. Tešíme sa na vás a radi Vám poradíme pri výbere tej vhodnej podlahy pre vás.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.