Čo sa týka výberu podláh, určite by ste mali zvážiť, či je určená na PODLAHOVÉ KÚRENIE (teplovodné, elektrické) alebo nie. Podľa toho si treba vybrať aj podložku vhodnú pod podlahu (ak sa nelepí celoplošne).

 

 

Pri kúpe podlahy musíte pozerať na vhodnosť podlahy do interiéru, čo od nej očakávate a či je určená pre Vaše potreby.

 

Všetkého veľa škodí!

 

Samozrejme by ste mali dávať pozor na to, aby Vaša podlaha ladila so zvyškom zariadenia v miestnosti (nábytkom, dverami a pod.). Poprípade môžete vybrať kontrastný odtieň. V takomto prípade vynikne podlaha pri nábytku a opačne. Treba to však robiť s citom. Aj tu platí – „Všetkého veľa škodí!“. Ak budete chcieť silou mocou všetko v miestnosti doladiť v jednom odtieni, napríklad DUB, v konečnom dôsledku môžete zistiť, že máte 6 odtieňov DUBA a nevyzerá to dobre.

 

V dnešnom článku sme Vám chceli v krátkosti predstaviť základné informácie, ktoré by ste mali na začiatok o podlahách vedieť. Samozrejme, všetky informácie sú všeobecné. Každý zákazník má individuálne požiadavky, ktoré s radosťou vyriešime osobne v predajni SVET PODLÁH® (Duklianska 19, Prešov, supermarket Hruška).

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.