O nás

Vítame Vás na stránke „SVET PODLÁH“ spoločnosti Laudaco, s.r.o. – výhradného a exkluzívneho dovozcu a distribútora laminátových podláh nemeckého výrobcu KRONOTEX GmbH & Co. KG.
Svet podláh Prešov - logo

Kto sme

Naša spoločnosť má už viac ako 14 ročné skúsenosti na trhu s laminátovými podlahami a doplnkami k nim na regionálnom i zahraničnom trhu. Vždy sa orientujeme na zákazníka, ktorému sme schopní odborne poradiť naším vyškoleným personálom pri výbere najvhodnejšej podlahy a doplnkov do interiéru.

Naša ponuka

V našej kamennej predajni si viete pozrieť aj laminátové podlahy značky Classen, vinylové podlahy, drevené podlahy, dvere a zárubne od výrobcov ATVYN a SAPELI, masívne dvere a zárubne, terasové dosky drevené i plastové. Doplnky k podlahám, ako sú podložky, soklové lišty, tmely ….

Skladové zásoby a bohaté skúsenosti

Držíme veľké skladové zásoby na našom centrálnom sklade v Prešove, pripravené k okamžitému odberu, dodávame tovar našim veľko a malo obchodným partnerom nielen na území Slovenska, ale aj v okolitých štátoch.

Naše certifikáty

Certifikát dôveryhodnosti

V roku 2018 nám spoločnosť Bisnode spolu s Hospodárskymi novinami udelila certifikát ekonomickej dôveryhodnosti stupňa A, ktorý nás zaraďuje medzi vysoko exkluzívne spoločnosti v Slovenskej republike, ktoré spĺňajú najprísnejšie ekonomické kritéria hodnotenia.

Jedna z najrýchlejšie rastúcich európskych spoločností

Popredný britský ekonomický magazín Financial Times zaradil spoločnosť Laudaco do prestížneho rebríčka medzi 1000 najrýchlejšie rastúcich európskych spoločností pre rok 2019. Spomedzi štyroch slovenských zástupcov dosiahla naša spoločnosť najlepšie umiestnenie. Viac sa dozviete v tomto článku.

Naše značky

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.