Terasy zhotovené drevoplastovým kompozitom WoodlookTM, ktorého sa za posledných 8 rokov predalo v Česku, Poľsku či Maďarsku, ale hlavne na Slovensku viac, ako 100 000 m2, Vám garantujú tie najkvalitnejšie suroviny, postupy a technológie. Taktiež oceníte, že základné farebné odtiene Vám úplne postačia na doladenie exteriéru s touto terasou.

 

 

Terasa WoodlookTM nevyžaduje žiaden náter ani povrchovú úpravu. Je zložená z 60 % z dreva a z 40 % zdravotne nezávadného HDPE. Farbivo je primiešané priamo do zmesi pred jeho extrudáciou.

Výhodou oproti povrchovému farbeniu je jeho farebná homogénnosť aj v jeho rezoch. Nadrobno pomletá múčka z kvalitných vysušených tvrdých drevín spolu s modernými výrobnými linkami zabezpečuje vysokú hustotu a súdržnosť výsledného produktu a tým vysokú odolnosť voči všetkým vplyvom v exteriéri.

 

 

Oceníte aj to, že ju netreba každoročne olejovať a natierať pre zachovanie pôvodnej farby, ošetrovať proti drevokaznému hmyzu a hubám. Náklady na údržby drevenej terasy sú veľmi nízke a odhadujú sa na 10 Eur/m2 terasy. Údržba podlahy je veľmi jednoduchá, v prípade jej zašpinenia stačí použiť čistú vodu najlepšie pomocou wapky.

Výhody WoodlookTM oproti drevu:

  • oproti exotickým drevinám – nižšia cena,
  • takmer bezúdržbová prevádzka,
  • rozmerová stálosť, dosky sa neštepia, nekrivia,
  • žiadne triesky v chodidlách,
  • dokonalý vizuálny efekt,
  • nešmykľavý povrch za mokra – oceníte hlavne pri bazéne,
  • žiadny drevokazný hmyz.

Možnosti a spôsob použitia drevoplastu Woodlook® sú rozmanité. Môžete ich využiť ako podlahy na terasu, k bazénom, na chodníky, móla, taktiež ako výplne do plotov a brán, či ako fasádne obklady budov a domov.

 

 

Jednou z alternatív pevne montovaných terás sú aj kazety Woodlook®, pripevnené na trvanlivý a odolný plastový základ, ktorého tvar umožňuje účinné odvodnenie. Ich najväčšou prednosťou je nízka cena a nenáročná montáž. Terasu je možné montovať na akýkoľvek podklad. Podľa toho sa volí materiál podkonštrukcie.

Navštívte našu predajňu SVET PODLÁH® na Duklianskej 19 v Prešove, kde Vám poradíme a pomôžeme spolu s Vami vybrať tú správnu terasu pre Vás. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.