Spoločnosť TARKETT, ktorá vznikla v roku 1886, je celosvetovým lídrom v priemysle podlahových materiálov. Spoločnosť poskytuje integrované riešenia v oblasti podláh a športových povrchov pre architektov, odborníkov zariadení, zmluvných partnerov, distribútorov, inštalatérov a koncových používateľov. TARKETT spolupracuje s mnohými svetovými špičkovými architektmi a odborníkmi v stavebníctve, aby poskytoval kvalitné služby. Preto sú integrované podlahové riešenia a športové povrchy od spoločnosti TARKETT súčasťou veľkého počtu prestížnych architektonických referencií.

 

 

TARKETT poskytuje integrované podlahové riešenia, ktoré uspokojujú špecifické potreby zákazníkov. Zatiaľ čo pre profesionálov v stavebníctve ponúkajú lepší výkon a návratnosť počas životnosti, pre koncových používateľov poskytujú pohodlie, pohodu, bezpečnosť, dôveru a inšpiráciu.

 

 

Spoločnosť TARKETT vytvára podlahové riešenia výnimočnými vlastnosťami pri čistení a údržbe, a to vďaka unikátnym povrchovým úpravám. Tieto vysokovýkonné podlahy ponúkajú najlepšiu produktivitu a najnižšie možné náklady na trhu počas ich životnosti a dokážu vytvoriť výnimočnú návratnosť investície pre klientov.

TARKETT navrhuje tiež svoje výroby tak, aby sa pri nich používalo čo najmenej vody, detergentov a energie pri čistení, čím sa redukuje ich environmentálny dopad.
Cieľom je zlepšovanie kvality života a to najmä zvyšovaním kvality vzduchu v budovách a domoch. Výrobky spoločnosti TARKETT
znižujú mieru spotreby chemických čistiacich prípravkov a vody a energií vďaka povrchovej úprave, ako je iQ a TopClean XP.

 

 

Vinylové podlahy od spoločnosti TARKETT sú pevné, praktické a hygienické. Moderný vinyl tiež ponúka vynikajúci výber dizajnov počnúc nádhernými farbami, od abstraktných po čierno-bielu kombináciu cez dokonalé reprodukcie prírodných materiálov akými sú drevo a kameň. Ponúkajú tiež pohodlie odpruženého našľapovania naboso. Odolné, vodovzdorné a ľahko udržiavateľné PVC je modernou voľbou pre moderný životný štýl.

 

 

Vinylové podlahy spoločnosti TARKETT ponúkajú hmatateľný, funkčný, zmyslový a ekologický prínos pri každom projekte, bez ohľadu na to, či ide o verejné, komerčné, obytné alebo športové zariadenie, novú stavbu alebo renováciu. Preto neváhajte a navštívte našu predajňu SVET PODLÁH® na Duklianskej 19 v Prešove, kde Vám s radosťou poradíme a spolu s Vami vyberieme to najlepšie riešenie pre Vás. Tešíme sa na Vás.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.