Podlaha QUICK-STEP je vyrábaná firmou UNILIN FLOORING N.V., v Belgicku v spoločnosti UNILIN GROUP. Najmodernejšou výrobnou technológiou a neustálou kontrolou kvality sa produkty firmy UNILIN FLOORING radia medzi výrobky s najvyššou možnou kvalitou.

 

 

Vinylové podlahy Livyn sú tenke a flexibilné a dajú sa ľahko položiť na pôvodnú rovnú podlahovú krytinu. Odpudzujú prach a nečistoty, sú antibakteriálne a nevyžadujú si náročnú údržbu. Podlaha Livyn má uzavretý povrch a je opatrená PU fóliou, ktorá neprepúšťa nečistoty a škvrny. Vyznačuje sa maximálnou odolnosťou proti poškriabaniu a vďaka jej 100% vodeodolnosti vám umožní kúpanie bez toho, aby ste sa museli obávať vody na podlahe.

 

 

Ochranná vrstva Scratch Guard umožňuje montáž podlahy aj do náročnejších priestorov. Sú vhodné aj na podlahové kúrenie. Vaším nohám poskytujú teplý a príjemný povrch. Luxusná vinylová podlahová krytina Livyn pozostáva z piatich rôznych vrstiev, vďaka ktorým sú podlahy vodeodolné a majú funkciu tlmenia hluku:

  1. Vysoko účinná vrchná vrstva chráni vašu podlahu pred špinou, škvrnami, škrabancami a podlahy sa vďaka nej ľahko čistia a udržiavajú. Extra matný povrch zaručuje vzhľad prirodzenosti.
  2. Dekoračná vinylová vrstva s jemnou potlačou poskytuje vašim vinylovým podlahám jedinečný a autentický vzhľad.
  3. Silné vinylové jadro odolné voči nárazu poskytuje komfort a trvanlivosť.
  4. Extra stabilizačná vrstva obsahuje husté sklovlákna.
  5. Vysoko účinný vinylový podklad odolný voči nárazu a vlhkosti zaručuje dokonale vyrovnanú podlahu, ktorá zabraňuje vydutiu alebo deformáciám.

 

 

Dizajnéri vinylových podlahových krytín značky QUICK-STEP sa inšpirovali prelomovou architektúrou, poslednými trendmi v interiérovej móde a dizajne, módnymi mestami, blogmi a vychádzajúcimi umelcami.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.