Inovácia a tradície idú ruka v ruke v spoločnosti KRONOTEX a SVET PODLÁH® je výhradným dovozcom a distribútorom tejto nemeckej značky na Slovensku. Ide o značku laminátových podláh, ktorá je veľmi šetrná k životnému prostrediu a je držiteľom certifikátu modrý anjel. Ponúka rozmanitosť v kolekciách a dekoroch, z ktorých si určite vyberiete.

A prečo by ste si mali vybrať práve laminátové podlahy značky KRONOTEX? Atraktivita, udržateľnosť a užívateľská spokojnosť – to sú rozhodujúce kritéria pre výber podlahy. KRONOTEX je jedným z popredných výrobcov laminátových podláh a ponúka mimoriadne ekologické a zdravé produkty. Kvalita “Made in Germany” si udržiava vynikajúce celosvetové postavenie vďaka vysokej úrovni nemeckej techniky.

 

 

Výhody laminátových podláh KRONOTEX

KRONOTEX laminát sa skladá hlavne z obnoviteľnej suroviny, a to dreva z trvalo udržateľných lesov. Lamináty sú ideálne pre detské izby pretože neobsahujú žiadne zmäkčovadlá (ftaláty) a preto nespôsobujú ani hormonálne riziká. Sú dokonca odporúčané nemeckým spotrebiteľským magazínom Ökotest. Na KRONOTEX laminát je poskytnutá garancia až na 30 rokov. Laminátová plávajúca podlaha je inštalovaná bez lepidla. Na konci životného cyklu produktu, podlahy môžu byť bezproblémovo likvidované alebo energeticky využité. KRONOTEX využíva odpad z finálnej produkcie laminátových podláh ako palivo.

KRONOTEX podlahy je vhodné inštalovať na podlahové vykurovanie a sú vysoko odolné voči cigaretovému ohňu a plameňom, nestrácajú svoju farbu a zachovávajú si lesk počas mnohých rokov.

 

 

Laminátové podlahy KRONOTEX sú veľmi odolné aj pri inštalácii v komerčných zariadeniach, a k dispozícii s izolačnou podložkou minimalizujúcou chôdzu a kročajový hluk. Ľahko čistiteľné panely sú odolné proti oderu, svetlostále a odolné voči škvrnám. Podlahy kolekcie Ocean sú odolné proti striekajúcej vode. KRONOTEX pridal inovatívne dekory do svojich kolekcií a nové povrchové štruktúry približujú vzhľad a dojem z reálneho dreva a kameňa dôkladnejšie ako kedykoľvek predtým.

Zákazníci vo viac ako 80 krajinách sú už presvedčení o výhodách týchto unikátnych „Made in Germany“ produktoch. Pri pohľade do budúcnosti, bude KRONOTEX naďalej podporovať atmosféru kreativity, aby sa úspešne zaviedli nové, progresívne myšlienky na trh pre materiály na báze dreva. Vo SVETE PODLÁH držíme veľké skladové zásoby a preto je možný okamžitý nákup a pokladanie doma. Tešíme sa na Vás v našej predajni na Duklianskej 19 v Prešove (Supermarket Hruška).

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.