Belgický veľkovýrobca IVC GROUP je gigantom v odvetví PVC podláh s viac ako tisícdvesto zamestnancami. PVC podlahy sú starostlivo vyrábané v továrňach v Belgicku a Luxembursku.

 

 

Technologické postupy spoločnosti IVC GROUP sú šetrné k životnému prostrediu. Spoločnosť tak ponúka celú škálu plne recyklovateľných prevedení PVC podláh.

Podlahová krytina z PVC materiálu má výborné tlmiace vlastnosti a vďaka tomu veľmi dobre izoluje nežiaduce zvuky. PVC podlahy sa skladajú z niekoľkých vrstiev (nášľapná vrstva, dekoratívne, tlmiace a ďalšie vrstvy), ktoré ako celok zaisťujú perfektné vlastnosti podkladových dielcov.

PVC umožňuje dizajnérom skvelo si pohrať so vzhľadom jednotlivých krytín, takže si okrem vzhľadu luxusných kameňov, keramiky či dreva môžete podlahu interiéru vyzdobiť nádhernými kvetinovými vzormi a ďalšími dekormi.

 

 

PVC podlahy zaujmú dlhou životnosťou, vysokou odolnosťou a širokým výberom dekorov a moderných vzorov. Dobre tlmia hluk, sú nenáročné na údržbu, hygienické a vodeodolné so širokou využiteľnosťou v domácnosti či v komerčných priestoroch s rôznou záťažou (byty, domy, škôlky, jedálne, hotely, …).

 

 

Pokládka PVC podláh je rýchla aj vďaka malému počtu spojov, keďže sú vyrábané aj v 2, 3 alebo 5 metrovej šírke. Podlahy IVC GROUP sú cenovo prístupné a porovnateľné s laminátovými podlahami. Na výber máte rôzne kolekcie s veľkým množstvom rôznych trendových dekorov, z ktorých si vyberie aj najnáročnejší zákazník.

 

 

PVC podlahy značky IVC GROUP sú u nás dostupné v krátkych termínoch dodania a možnosť videnia vo vzorkovníku na našej predajni SVET PODLÁH®. Preto neváhajte a navštívte nás na Duklianskej 19 v Prešove. Radi Vám poradíme a vyberieme tú správnu podlahu pre Vás. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.