Drevo sa stáva stále obľúbenejším a častejšie používaným materiálom v architektúre záhrad. Na rozdiel od kameňa pôsobí teplým dojmom a spolu zo zeleným trávnikom či pri bazéne vytvára nenapodobiteľnú kombináciu. V posledných rokoch sa rozšírila ponúkaná škála drevín pre exteriérové použitie o ďalšie druhy z tropických oblastí juhovýchodnej Ázie či Južnej Ameriky.

 

 

IDECK exotické drevo je veľmi husté, tvrdé, trvanlivé a prirodzene odolné proti hnilobe a biologickým škodcom. V ponuke sú tri cenové kategórie: Exclusive, Premium, Nature.

IDECK Composite je kombináciou bambusových alebo drevených vlákien, recyklovaných plastov a prídavných látok. Hustá krytina je odolná proti vplyvom počasia, nebude sa štiepiť, kriviť a nebude hniť. Kompozit je nenáročný na údržbu.
Terasové dosky iDECK sa dodávajú nie len v širokej škále exotických druhov tvrdého dreva, ale aj krytín z kompozitných dosiek, zo sibírskeho smrekovca a z iných druhov ihličnanov v rôznych rozmeroch.

 

 

IDECK sibírsky smrekovec je dobrou alternatívou k tvrdému exotickému drevu, ak chcete 100% drevený výrobok a zároveň jedno z najlacnejších podlahových riešení zo sortimentu. Vďaka svojmu pôvodu sa tropické dreviny vyznačujú špecifickými vlastnosťami – vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom (nie je ich potrebné impregnovať), vysokou tvrdosťou a dlhou životnosťou.

Prirodzenou vlastnosťou dreva je postupné odplavovanie prirodzeného farbiva. Pôsobením dažďa a slnka získa drevo striebristo – sivú patinu. Na udržanie prirodzenej farby taktiež odporúčame použitie olejov. Pod touto značkou máme v ponuke drevené a kompozitné terasové dosky, ako aj drevené obkladové dosky tzv. siding na obloženie fasád, prípadne na prekrytie odvetraných fasád. Samozrejmosťou je aj všetok potrebný doplnkový sortiment (skrutky, úchytky, klipy a oleje).

 

 

Starostlivo zariadená terasa alebo balkón sú priestorom, ktorý môže byť počas jarných a letných mesiacov najobľúbenejším miestom pre Vás a Vašu rodinu. Vďaka nemu máte možnosť stráviť viac času na čerstvom vzduchu, pocítiť teplo slnečných lúčov, závan vetra, doslova si vychutnať otvorený priestor a dopriať si zaslúžený relax. Preto neváhajte a navštívte našu predajňu SVET PODLÁH® na Duklianskej 19 v Prešove, kde Vám radi poradíme a spolu vyberieme to správne riešenie pre Váš domov. Tešíme sa na Vás.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.