Laminátové podlahy značky CLASSEN vyrábané v nemeckom závode v sebe spájajú prírodný vzhľad a vysokú odolnosť. Široký výber ponúkaných dekorov, rozdielne povrchy a najvyššia kvalita umožňuje vytvoriť interiér presne podľa Vašich predstáv. Dodajú interiéru príjemný vzhľad s jedinečným charakterom.

Výrobca CLASSEN vyrába produkty na báze vysoko kvalitného dreva a dreva pre interiérový dizajn. Drevo, z ktorého sú vyrobené produkty CLASSEN pochádza z udržiavaných lesov a preto sú tieto produkty zdravotne nezávadné. Na trhu je laminátová podlaha CLASSEN jedným z najväčších svetových dodávateľov.

Povrch podlahy CLASSEN je pokrytý špeciálnou antistatickou vrstvou, ktorá znižuje hromadenie prachu na povrchu a zabraňuje nepríjemným účinkom elektrifikácie. Skladajú sa spojom KLIK a majú 4V skosené hrany pre krajší efekt po položení v interiéri.

 

Výhody laminátových podláh CLASSEN

Veľkou výhodou podláh značky CLASSEN je aj zámok MEGALOC. Tento systém sa nachádza na bočnej strane panela. Umožňuje rýchlejšiu, jednoduchšiu montáž a zaručuje najvyššiu úroveň stability podlahy. Všetky kolekcie laminátových podláh CLASSEN sa vyznačujú výbornou oderuvzdornosťou.

Laminátová podlaha CLASSEN kolekcia CITY sa pokladá klikovým spôsobom systémom easy connect (u 4V-fugy systém megalock). Podlaha má drevnú štruktúru a povrch je antistatický, odolný proti vlhkosti a vhodný na podlahové vykurovanie.

 

 

Laminátová podlaha CLASSEN kolekcia LIFE sa pokladá klikovým spôsobom systémom easy connect. Podlaha má drevnú štruktúru a povrch je antistatický, odolný proti vlhkosti a vhodný pre podlahové vykurovanie.

Laminátová podlaha CLASSEN kolekcia JOY sa pokladá klikovým spôsobom systémom megalock. Podlaha má drevnú štruktúru a povrch je antistatický, odolný proti vlhkosti a vhodný pre podlahové vykurovanie.

Laminátová podlaha CLASSEN kolekcia ADVENTURE 4V (úzka doska) sa pokladá klikovým spôsobom systémom megalock. Podlaha má drevnú štruktúru s 4V-fugou po všetkých stranách. Povrch je antistatický , odolný proti vlhkosti a vhodný pre podlahové vykurovanie.

Laminátová podlaha CLASSEN kolekcia DISCOVERY 4V (úzka doska) sa pokladá klikovým spôsobom systémom megalock. Podlaha má synchrónnu štruktúru s 4V-fugou po všetkých stranách. Povrch je antistatický, odolný proti vlhkosti a vhodný pre podlahové vykurovanie.

Laminátová podlaha CLASSEN najnovšej kolekcie THE BRUSH 4V je podlaha, ktorá sa pokladá klikovým spôsobom systémom megalock. Podlaha má hlbokú synchropórovú štruktúru – Ramisco s 4V-fugou po všetkých stranách. Povrch je antistatický, odolný proti vlhkosti a vhodný pre podlahové vykurovanie.

 

 

Svojimi kolekciami splnia podlahy značky CLASSEN predstavy aj najnáročnejších zákazníkov, či už hrúbkou alebo dekormi s rozmanitou farebnosťou, ktoré ulahodia oku nie len architektom či dizajnérom. Platí pri nich porekadlo „kvalitné podlahy za rozumnú cenu“. V našej predajni SVET PODLÁH® na Duklianskej 19 v Prešove (supermarket HRUŠKA), držíme skladové zásoby a preto je možný okamžitý odber. Tešíme sa na Vás a radi Vám poradíme a vyberieme spolu tu správnu podlahu pre Vás.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.