BERRY ALLOC je vysoko kvalitný výrobok belgického výrobcu, ktorého ľudia poznajú pod menom Berry floor. Vinylová podlaha PURE CLICK je nová kolekcia vinylových podláh so širokou škálou dekorov. Obsahuje 15 dekorov v imitácií kameňa a dlažby a 28 dekorov dreva.

 

 

Pokladá sa rýchlejšie ako akákoľvek iná podlaha. Vďaka 360° DreamClick umožňuje rýchlejšiu a jednoduchšiu pokládku, ktorú zvládne úplne každý. Revolučná RCB (Rigid Composite Board) technológia s vynikajúcimi vyrovnávajúcimi vlastnosťami umožňuje pokladať Pure click takmer na všetky podložky, alebo priamo na podklad. PURE tlmí hluk, je vode-odolná a ideálna do kúpeľne alebo kuchyne. Pri pokládke vinylovej podlahy PURE CLICK je veľkou výhodou takmer žiaden prach, žiadny neporiadok a dosky stačí prerezávať nožíkom.

 

 

KOLEKCIA PURE WOOD & STONE Kvalitná recyklovateľná vinylová podlaha s technológiou DreamClick je vode- odolná, vhodná do priestorov so zvýšeným pohybom, ako aj do kúpeľne, kuchyne a priestorov s vyššou možnosťou kontaktu s vodou. Je vhodná aj do obchodov v nákupných centrách, do škôl, chodieb či otvorených kancelárií. Vinyl zaručuje bezprašnú a rýchlu inštaláciu takmer na všetky druhy podkladov. Ide o tichú a teplú podlahu jednoduchú na údržbu. Silné spoje zabezpečujúce pevnosť aj pri zvýšenom pohybe po podlahe. Je veľmi hygienická a odolná voči škvrnám vďaka ochrannému polyuretánovému náteru. Vhodné aj na podlahové kúrenie. Ako jediný na trhu umožňuje tento špeciálny DreamClick vytváranie jedinečných vzorov kombináciou dekorov a skladaním lamiel v rôznych smeroch.

 

 

Veľký výber dekorov vinylových podláh značky BERRY ALLOC zabezpečuje uspokojenie aj tých najnáročnejších zákazníkov. Má pevné a zároveň odľahčené nosné kompozitné jadro, ktoré dobre tlmí hluk. Sú vyrábané s krásnym, prirodzene vyzerajúcim povrchom. Navštívte našu predajňu SVET PODLÁH® na Duklianskej 19 (Supermarket HRUŠKA) v Prešove alebo náš e-shop a presvedčte sa sami. Tešíme sa na Vás.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.