Komerčné priestory sú vždy tvrdým orieškom, čo sa týka ich upratovania. Starostlivosť o čistotu na týchto miestach si však môžete svižne uľahčiť. SVET PODLÁH myslí aj na to, že sa do vašej plochy denne dostávajú desiatky či stovky ľudí a zanechávajú po sebe na podlahách všelijaké stopy. Zarazte to už pri vstupe, a to vďaka čistiacim zónam z našej ponuky.

Čo sú to čistiace zóny?

Vstupy do rôznych budov či domácností, kancelárií, obchodov alebo kín sú vždy ošetrené nejakou rohožou na zbavenie sa nežiadúcej nečistoty. Čistiace zóny sú v podstate rohožky, avšak v o dosť väčšom vydaní. Môžu mať aj niekoľko metrov štvorcových a tento ich rozmer vychádza z veľkosti vchodu do daného objektu, ako aj z množstva ľudí, ktorí nimi denne prejde.

Kde všade sa hodia?

Čistiace zóny, ako sme už spomenuli, sa hodia hlavne na miesta, kde sa denne premelie veľa ľudí. Najvhodnejšie teda sú do komerčných priestorov v podobe firemných budov alebo obchodných plôch. Nájdete ich aj pri vstupe do nášho SVETA PODLÁH.

Prečo si ich kúpiť?

Úžitok z čistiacich plôch je zaručený, a to z nasledujúcich dôvodov.
Sú skvelou ochranou pre vašu podlahu a svojou hrúbkou vedia poskytnúť jej účinnú odolnosť voči mechanickým vplyvom.
Do objektu neprepustia 90% vlhkosti a nečistôt z vonkajšieho prostredia.
Pomôžu aj ako bezpečnostný prvok, a to tým, že vedia predchádzať šmykom.
Kúpou čistiacej zóny výrazne znížite náklady na čistenie interiéru vášho priestoru, a to až do 60% ich aktuálnej hodnoty.
Vy sami si prácu na prevádzke významne uľahčíte a môžete investovať viac energie do vašej práce.
A nakoniec, čistiace plochy dodajú na vizáži a atraktivite vášho priestoru.

Viac sa môžete dozvedieť priamo od nás vo SVETE PODLÁH. Sme tu nielen kvôli predaju, ale aj poradenstvu a poskytovaná všetkého užitočného pre komplexu starostlivosť o vaše podlahy.

Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.